Üdv, Vendég
Felhasználónév Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: Óvoda klán

Óvoda klán 2011 nov. 27 18:49 #138

• R3M3T3
  • ( Admin )
  • TÁVOL
  • Adminisztrátor
Hétvégén valami óvodaklán nem jött össze, mert hamarabb voltak a bemelegítésnél a hosszú közepén, mint mi CT-k.
Ezért gyakorlatilag elköszöntünk. Az egész csapat annyira gáz, hogy abból már csak tanultunk. A nevük említésre sem méltó, ezért elneveztem őket óvodaklánnak. Nekem különösen jól jött, hiszen nekik köszönhető a WAR kihívásoknál a bevezető szöveg, hogy mi is számunkra a WAR lényege.

...Megígérték, ha újra jövünk, akkor majd nem lesz bannyhop, és a wh-t, aimot is kikapcsolják arra az időre.
Köszönjük Emese! Sokat kell még fejlődjetek, hogy elérjétek azt a szintet, hogy már gyakorolni is csalás nélkül tudjatok!

Miután leköszöntünk, és mindenki távozott közülünk, én voltam az utolsó aki elköszönt, azzal, hogy így nem lehet warozni, ha mindegyikőjük bannyhopozik, és egyéb kiegészítőket használ.
Említettem, hogy nézzék át a war szabályokat, majd én is elköszöntem, és további jó játékot kívántam, szokásomhoz híven.

A válasz, mondhatni méltó volt az addigi tevékenységükre.

Idézem: Üdvözlöm anyádat!

Szóval válaszolnék anyukám nevében, aki 30 évvel ezelőtt, amikor annyi idős voltam mint most te, akkor arra tanított, hogy egy dolog van az embernek, amit mindenki akar tőle, de senki nem tudja elvenni. Ez a becsület:

1. Ha valaki meghív bennünket WAR-ra, az a minimum, hogy tudják mit rejtenek a WAR szabályok.
2. Ha valaki meghív bennünket WAR-ra, szívesen megyünk, független attól, hogy tanulnunk kell belőle, vagy nekik van mit tanulni.
3. Ha valaki meghív bennünket WAR-ra, az a minimum, hogy mikor megérkezünk, akkor már a WAR szabályoknak megfelelően mozognak a pályán.
4. Ha valaki már WAR-ozik velünk, az a minimum, hogy azt kulturáltan teszi, és tud nyerni vagy veszíteni kulturáltan.

Ez a szöveg, és a folytatása remek lesz arra, hogy közhírré is tegyem, kikkel nem kívánunk játszani, és hogy is értelmezzük mi a WAR-t.

[ Módosítva sze nov 09 2011, 07:01 ]
Utolsó szerkesztés: 2011 nov. 27 18:50 Beküldte R3M3T3.
Téma zárolva.
  • Oldal:
  • 1
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.22 másodperc
- team.urc site, alapítva 2006 -

Aztamindenit!