Üdv, Vendég
Felhasználónév Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: Üzenet kintről

Üzenet kintről 2011 dec. 30 14:04 #360

• Kegyetlen Éticsiga
  • ( Látogató )
Próbálom felvenni a kapcsolatot az URC-vel, mert a régi oldalon regizve voltam, és itt meg úgy tűnik nem.
Kint melóztam 3 hónapot angliában, és mire visszajöttem, már ez várt.

Van valaki? Kop-kop!
Utolsó szerkesztés: 2013 nov. 20 14:44 Beküldte R0TH.
Téma zárolva.

Válasz: Üzenet kintről! 2011 dec. 30 15:34 #364

• R3M3T3
  • ( Admin )
  • TÁVOL
  • Adminisztrátor
Kapcsolat terén van egy kapcsolat feliratú e-mail küldési lehetőség,
van egy skype-unk. Teljes címünk: Ultraribanc Klán.
Ill. van TeamSpeak: 94.199.178.245 IP címen, Teamurc főszoba, valamint a benne lévő jelszó nélküli szobák...
Továbbá itt a topik.

A regihez szükséges a Neved, (amit aputól örököltél) a belépési elnevezés, (nick) a játékosnév, egy működő aktív e-mail, (amit a rendszer ellenőriz mielőtt tovább enged..) és egy születési dátum, hogy elmúlottál 16, hiszen amivel játszunk, az korhatáros játék.
___________________________________________________________________________________________________________________________________

Nálunk nincs l k d y s f h a é g n nevű játékos, és 1 2 3 4 5 6 7 8 nevű sem.
Hasonló fantáziájú játékosokat sem engedünk be!
Az e-mail címed valós kell legyen.
(A rendszer ezt ellenőrzi, azzal, hogy regisztrációs KÉRELEM után belépsz oda. Ekkor adja meg az adminoknak a jóváhagyás lehetőségét.)

Ha sikerül értelmes (avagy értelmetlen) emberi adatokkal regisztrálnod, akkor az adminok beengednek.
Ha értelmezhetetlen krix-krax névvel, és ugyan olyan játékosnévvel, valamint gyanúsan nem emberi e-mail-el regisztrálsz, akkor törlünk a listáról.
Ha a kettő között találod önmagad, akkor nem árt a kérelmed TS-en, (vagy skype-on, ha épp megy) megerősíteni, hogy igen, én vagyok ezzel a névvel.

Az adminok döntenek, bármilyen névvel és e-mail-el regisztrálsz, arról, hogy az egy természetes személy, vagy robot.
Amennyiben robot gyanús, úgy elutasításra kerül a regisztráció. Nem kell hiszti, találj ki értelmesebb nevet, és e-mailt.
A "j.o.k.e.r, p..o..r..n..s..e..x, b.i.l.l.i.a.r.d, a.s.d.a.s.d, t.g.f", és hasonló reklámoldalas ill. alacsony agyi funkcióra utaló neveket élből elutasítjuk.
Ha mégis ilyen jellegű vágyad lenne, akkor TS-en meg kell erősítened. (Csak szóban.)
A t g f? nevű regisztrálókat így is élből töröljük. Nincs az a szülő, aki ezt a nevet adja "értelmes" gyermekének.

A tagfelvétel, különben sem így működik nálunk. Azt nem neked, hanem nekünk kell akarni.
Utolsó szerkesztés: 2013 máj. 02 14:33 Beküldte R3M3T3.
Téma zárolva.

Válasz: Üzenet kintről! 2012 jan. 01 21:34 #373

• Blöki
  • ( Látogató )
Hello Én is szeretnék Regisztrálni Kovács Bence nek hívnak... Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyezned kell a JavaScript használatát. az e-mail cimem... Blacky^ vagyok
Téma zárolva.

Válasz: Üzenet kintről! 2012 jan. 03 18:15 #375

• kusnyer roland
  • ( Látogató )
en is szeretnek csatlakozni registraltam miden már scak adminra várok
Téma zárolva.

Válasz: Üzenet kintről! 2012 febr. 20 23:33 #494

• creation
  • ( Admin )
  • TÁVOL
  • Adminisztrátor
Akiket lehetett beengedtük.
(o: Ami nem öl meg, az megerősít )
Téma zárolva.

Válasz: Üzenet kintről! 2012 ápr. 13 09:49 #625

• Névtelen
  • ( Látogató )
Teszt hozzászólás.

Admin reakció idő teszt!
Téma zárolva.

Válasz: Üzenet kintről! 2012 ápr. 13 11:16 #628

• zsoko
  • ( Admin )
  • TÁVOL
  • Adminisztrátor
11:15 válasz teszt

Köszi zsoko! Várom a többieket, hogy beírjanak, és itt hagyjam, hogy a nem regisztráltak mire számíthatnak... 24 órán belül. (Marcsa)
Utolsó szerkesztés: 2012 ápr. 13 11:25 Beküldte R3M3T3.
Téma zárolva.

Válasz: Üzenet kintről! 2012 ápr. 22 23:26 #660

• Kérelem :)
  • ( Látogató )
Szia! Egy másik klánból vagyok és szeretnélek megkérni, hogy ha tudnál nekem segíteni, hogy hogy oldottátok meg azoknak az adminjait, akik csak névre kapnak, mert dinamikus az IPjük, gondolom lejelszavaztátok és ha elmondanád, hogy tudtátok megcsinálni nagyon megköszönném... ))))
Téma zárolva.

Válasz: Üzenet kintről! 2012 ápr. 22 23:51 #661

• R3M3T3
  • ( Admin )
  • TÁVOL
  • Adminisztrátor
Szia Kérelem !

Szerver konfigossal kéne beszélj. Ő biztosan tudja, hogy hogyan kell ezt a dolgot művelni, ill. azt is tudja, mihez kéne nyúlni.
Bizonyára Ő megtalálja a megfelelő helyen a megfelelő file-t.

Ha pedig a konfigos nem tudja, hogy ott mit is írjon, akkor azt a konfigost el kell felejteni, meg a hozzá tatozó szerót is.
Amennyiben csak hobby szinten te szeretnél konfigolgatni, és tanulni róla, akkor célszerű lenne kicsit utána olvasgatni, esetleg felvenni a kapcsolatot a klán skype-ján keresztül a klán vezetőkkel.
Az mégiscsak egy belsőbb kapcsolati rendszer, mint nyíltan írogatni egy fórumon keresztül a pontos leírást, ami mellesleg nem is olyan téma, amit csak úgy kitennénk az ablakba.

Annál azért bonyolultabb, és összetettebb a dolog.

A klán skype-neve: Ultraribanc Klán

Nagyon szívesen segítünk ha tudunk, de lehetőleg ne kérelem névvel jelentkezz.
Mi sem árulunk zsákbamacskát. Az a név amit használunk, azt használjuk mindenhol.
Nem szégyen ezt megkérdezni, és a becsület is nagyobb, ha korrekten leírod miről van szó, és kinek segítünk vele.
Aztán akár meg is tetszhet nekünk, és ki tudja, talán még reklámoznánk is a szerótokat, ha úgy szeretnétek.

Nyugodtan vegyél fel skype-on, vagy ha gondolod, akkor 94.199.178.245 a TS címünk, és a team urc szobáját kell keresned, ahol jelszó nélkül áll egy "vendégszoba" az érdeklődőknek.
Engem délutánonként találsz meg a TS-en. A skype az kicsit bizonytalanabb, és többen használjuk, persze onnan is lehet, hogy hozzám irányítanak ha nem én lennék mögötte.
Utolsó szerkesztés: 2013 máj. 02 14:36 Beküldte R3M3T3. Indoklás: ts címváltozás
Téma zárolva.
  • Oldal:
  • 1
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.29 másodperc
- team.urc site, alapítva 2006 -

Aztamindenit!